Blog ya da içerik yazarak evden para kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Son dönemlerin en popüler meslekleri arasına giren blog ve içerik yazarlığı yazmak bunu yapmanın en iyi yollarından biridir. Bu kurslarda size kendi blogunuzu nasıl kuracağınızı, hangi içerikleri oluşturacağınızı ve daha fazlasını göstereceğiz!

İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz? Ya da İngilizce öğrenmenin yeni bir yolunu mu arıyorsunuz?

İngilizce öğrenmek zor olabilir ama siz bu eğitim paketiyle bu zorluğu aşabileceksiniz. Öğrenmenin eğlenceli ve kolay olması gerektiğine inanıyoruz. Çevrimiçi derslerimizle, İngilizce konuşmanın temellerini hemen öğreneceksiniz! Bu eğitim paketi sayesinde A1 seviyesinden başlayarak İngilizceyi öğrenebileceğinizi keşfedeceksiniz.

Finans sektöründe mi çalışıyorsunuz?

Faiz, Muhasebe, işletme ve finansın çok önemli bir parçasıdır. Parayı, varlıkları, borçları ve daha fazlasını nasıl takip edeceğinizi bilmek önemlidir! Bu eğitimlerde size muhasebenin ne olduğunu, neden önemli olduğuna değinerek online olarak muhasebeyi kapsamlı bir şekilde öğreteceğiz!

Excel programını bilmenin iş hayatındaki yeri hemen hemen her sektörde kullanılmasından dolayı oldukça önemlidir. Çoğu iş başvurularında insan kaynakları yöneticileri mülakatta kişiye Excel bilip, bilmediği sormaktadır. Profesyonel hayata daha güçlü adım atmak ya da işinizdeki konumunuzu yükseltmek istiyorsanız Excel öğrenerek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Bu kursları Excel öğrenmek isteyenler için oluşturduk. Kurslarımız uzmanlar tarafından tasarlanmıştır ve kısa sürede Excel öğrenmenize yardımcı olacaktır. Raporlar, gelişmiş excel modelleri ve daha fazlasını oluşturabileceksiniz!

Yeni mezunlar ve yakında mezun olmayı düşünenler için bu başlangıç paketini hazırladık.

İş hayatında ihtiyacınız olan yetkinlik ve becerileri tespit ettik ve hayalinizdeki işe girebilmeniz için bu paketi hazırladık. Mükemmel bir işe girebilmeniz için diksiyon, özgeçmiş hazırlama, excel ve daha fazlasını sunuyoruz. Zaten bu yeteneklerin iş ilanlarında olduğunu biliyorsunuz. İster hayalinizdeki pozisyon olsun, ister hayatınızda gerçekten ne yapmak istediğinizi bulana kadar faturaları ödeyecek kadar bir iş olsun - biz sizin için buradayız!