Site blog

Eylül Yılmaz
by Eylül Yılmaz - Friday, 20 August 2021, 11:09 PM
Anyone in the world

Teknolojinin çok geliştiği bir çağda yaşayan bu dönemin insanları her tür işlerini internet üzerinden yapıyorlar. İnsanların en çok ihtiyaç duydukları şey de herkesin alması şart olan eğitimdir. Günümüzde insanlar adeta zaman ile yarıştıkları için eğitimlerini de en kolay yoldan almayı tercih ediyorlar.

Kişi özel bir beceriye sahip olduğunu fark ettiği için yeteneğini geliştirmek ya da çalışmak istediği bir yere bilgi ve becerilerini kanıtlamak adına almak istediği eğitime katılma fırsatına veya maddi imkanına sahip olmayabiliyor. Bu durumu fark eden İstanbul İşletme enstitü ve benzeri eğitim kurumları gibi eğitim kurumları eğitim almak isteyen kişilere gelişmiş teknolojinin de yardımı ile büyük eğitim fırsatını sunuyorlar. Bu eğitim sistemine online sertifika programları denir.

Online Sertifika Programlarına Kimler Katılabilir?

Eli tutan, mobil, bilgisayar ya da tablet gibi herhangi bir teknoloji cihazına ve bir internet bağlantısına sahip olan herkes uzaktan eğitim sertifika programları denilen eğitime rahatlıkla katılabiliyor. Kişi ister bilgi becerilerini geliştirmek adına ister ya da yeni bir mesleki eğitim için bu eğitimden yararlanabilir. Normal yollar ile bir sertifika almak bir kişi için oldukça uğraştırıcıdır.

Hem maddi hem de manevi olarak kişiyi zora sokan eğitim kursları, bugün uzaktan eğitim sertifika programları sayesinde eskisi kadar ilgi görmüyorlar demek yanlış olmaz. Çünkü herhangi bir alanda kendini geliştiren ve o gelişmesinin bir kanıtı olan sertifika almak isteyen insanların çoğu hem zaman hem de maddi açısından uzaktan eğitim sertifika programlarına yönelmiş durumdalar.

Online Sertifika Almanın Kolaylığı

Bu online sertifika programlarının en önemli avantajlarından bir tanesi internet üzerinden eğitim veren site yetkililerin öğrencilerinden herhangi bir ücret talebinde bulunmamalarıdır. Yani kişi internet üzerinden aldığı eğitimi alır ve bazı online sertifika programları için belirlenen kurallara uyar ise ücretsiz bir şekilde sertifikasını alabiliyor. Kişi sertifika almayı hak kazandığı anda site yetkilileri tarafından kişiye sertifika veriliyor.

Online eğitimini ve akabinde sertifikasını almak isteyen kişi bir yere gitmeden, herhangi bir ücret ödemeden kolaylıkla sertifikasını alabilme imkanına sahip oluyor. Nihayetinde bir kursa ya da eğitim kurumuna gitme fırsatı veya imkanı olmayan herkes online sertifika programlarına katılabildiği gibi, imkanı ve fırsatı olan kişiler için de oldukça yararlı bir eğitim sistemidir.  Bu eğitimi eksiksiz ve doğru bir şekilde öğrencilerin hizmetine sunan ve İstanbul İşletme enstitü kurumuna ait olan iienstitu.com online sitesidir.
 
Eylül Yılmaz
by Eylül Yılmaz - Friday, 20 August 2021, 11:09 PM
Anyone in the world

E-öğrenme ya da halk arasında uzaktan eğitim denilen eğitim programı, insanların bazı yeteneklerini gün yüzüne çıkarmak veya iş dünyası için uzaktan eğitim sertifika programları sayesinde gereken sertifika mecburiyetini yerine getirmek adına internet üzerinden bazı programlar çerçevesinde düzenlenen eğitim programıdır. Bu teknoloji destekli eğitimin asıl amacı; günümüzde insanların sık kullandıkları teknoloji ile eğitimin bütünleşmesi ve insanların bilgi ve becerilerini güncel ders programları sayesinde geliştirmeleridir. Yani hızına yetişilmeyen teknoloji süreci ile insanların eğitim sürecinin birbiri ile harmanlamak gibi bir eğitim sistemidir, denilebilir. İnsanlar bu gelişmiş online eğitim programları sayesinde sadece ücretsiz öğrenmek ile de kalmayıp, ücretsiz bir şekilde online sertifikasına da sahip olabiliyorlar.

Uzaktan Eğitim Sertifika Programları:

Tamamı ile internet üzerinden yürütülen Uzaktan Eğitim sonucunda sertifika alma hakkına sahip olabilmek için uzaktan eğitim veren online sitelerin düzenlemiş oldukları eğitim programlarına göre koydukları bazı eğitim alma şartlarına tabi tutuyorlar. Sitelerin eğitim programları aynı olmamakla birlikte bazı belirli sertifika verilme şartları; kişi toplam olarak on dört ders programından oluşan konuların eğitimini iki dönem içerisinde yedi hafta boyunca alması gerekir. Bu uzaktan eğitim sertifika programları ile sertifika almayı hak etmek için kişinin yapması gereken tek şey belirlenen ders programlarına düzgün bir şekilde katılması ve online eğitim sitesinin koymuş olduğu bazı kurallara uymasıdır.

iienstitu.com Online Sitesinin Vermiş Olduğu Uzaktan Eğitim Avantajları:

Örgün sertifika alma eğitim sistemleri günün mesai saatleri içerisinde verilen ay nı zaman kursa ya da eğitim herhangi bir eğitim kurumuna gidilmesi gerekir. Oysa enstitü kurumuna ait olan onlen sitesinin öğrencilere sunmuş olduğu eğitime katılmak isteyen bir kişi her yerden ve istediği satte eğitimini alabiliyor. Yani kişi iş yerinden ya da evinden de bu enstitü kurumuna ait olan iienstitu.com online sitesinde belirlenen eğitime katılabiliyor. İstanbul İşletme Enstitüsü, uzektan verdiği eğitime katılan kişilere kendilerinde fark ettikleri mesleki veya kişisel yeteneklerini geliştirmek ile de kalmayıp, öğrencilerine sertifika almalarına vesile olan bir eğitim kurumudur. 

İstanbul İşletme Enstitüsü'nün hazırladığı uzaktan eğitime katılmak isteyen kişiler kaldıkları yerden rahatlıkla ücretsiz bir şekilde bilgi ve becerilerini geliştirmek adına uzaktan eğitimini alabiliyor. Öğrencilerine yeni bir bakış açısını kazandıran ve bazı alanlarda uzmanlaşmalarına imkan sunan İstanbul İşletme Enstitüsü, çocuk, genç, yetişkin ya da yaşlı herkese uzaktan eğitimi alma imkanını sunan bir eğitim kurumudur. Bu eğitimden yararlanmak isteyen herkes iienstitu.com sitesini ziyaret etmeleri kafidir.
 
Eylül Yılmaz
by Eylül Yılmaz - Friday, 20 August 2021, 11:08 PM
Anyone in the world

Günümüzde en çok tercih edilen eğitim yöntemlerinden birisi uzaktan eğitim programları ile eğitim yöntemidir. Bu yöntemin hem eğiticiler ve kurumlar açısından hem de öğrenciler açısından çok önemli avantajları vardır. Gelişen dijital teknoloji ürünlerinin gelişmiş yazılım ve uygulamaları sayesinde uzaktan eğitim yöntemlerinin etkinliği ve kalitesinde de önemli bir iyileşme ve farklılaşma yaşandı. 

Artık birçok uzaktan eğitim kuruluşu gerek sertifika programlarını gerekse diğer alanlardaki eğitim faaliyetlerini daha etkin ve faydalı olarak planlayabiliyor ve öğrencilerine gerçek sınıf ortamı sunma şansına ulaşabiliyorlar. 

İienstitu.com internet adresi de uzaktan eğitim ile sertifika veren firmalardan birisidir. Gelişmiş yazılımlara sahip bir internet sitesidir. Uzuktan eğitim sertifika programları düzenleyerek bu programları sistematik ve planlı bir şekilde başarıyla uygulayabilmektedir. Faaliyetlerine başladığı tarihten bu yana önemli sayıda öğrenciyi bu sertifika programlarına  dahil etmeyi ve mezun etmeyi başarmıştır. 

Uzaktan eğitim sertifika programları arasında bir çok farklı başlık bulunmaktadır. İienstitu.com adresine giriş yaptığınızda bu başlıkları teker teker inceleme ve araştırma şansına ulaşabilirsiniz. 

Enstitü isimli yayın kuruluşu özellikle kişisel gelişim alanına yoğunlaşmış sertifika programlarını yürütmektedir. Uzaktan eğitim sertifika programları isminden de anlaşılacağı üzere uzaktan eğitim yöntemi kullanılarak veriliyor. Bu programlar tam bir profesyonellikle tasarlanmış ve bir sistematiğe bağlanarak video kayıtları olarak öğrencilere aktarılmaktadır.

Derse Katılım ve Başarıda Yüksek Yüzde

Öğrenciler bulundukları yerden sadece ilgili programa üye olmak ve programda yayımlanan derslere katılmak suretiyle eğitimlerini almaya başlayabiliyorlar. Öğrenciler açısından uzaktan eğitimin en büyük avantajı olan derse katılım zorunluluğunun olmaması ve derslerin daha sonra takip edilebiliyor olması katılımı arttırdığı gibi öğrencilerin başarı düzeyini de olumlu olarak etkilemekte ve arttırmaktadır. 

Enstitü uzaktan eğitim sitesinin verdiği eğitimlerin video kayıtlı olarak veriliyor olması katılımcıların müsait zamanlarında bu dersleri dinlemesini sağlıyor. Böylece katılımcılar sonradan da olsa takip edebildikleri ve aktif olarak dinleyebildikleri derslerden başarılı oluyor ve uzaktan eğitim sertifika programları sınavlarını kazanarak kurstan mezun olabiliyorlar. 

Farklı Seçenekleri Değerlendirme Avantajı

Enstitü
tarafından verilen uzaktan eğitim programları çok çeşitli ve çok seçeneklidir. Bu nedenle katılımcılara geniş bir yelpazede kişisel gelişim başlığı açmaktadır. Katılımcılar ücretsiz olarak verilen bu kişisel gelişim programlarından istediği herhangi birini seçerek katılım gösterebiliyorlar. Katılımcıların istemesi halinde katılım düzeyleri sadece bir programla sınırlı kalmayıp birden fazla programa da eş zamanlı olarak katılım sağlayabiliyorlar. 

Enstitünün açtığı kişisel gelişim sertifika programlarından faydalanmak ve siz de bu sertifikalardan almak istiyorsanız internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 
Anyone in the world

Son yıllarda artık hedeflere ulaşmak ve kariyer hedeflerini tırmanmak adına sertifika programları oldukça etkili çözümlerden birini sunmaktadır. Kendi mesleği ile ilgili uzmanlaşmak ancak isteyen ancak bunun için yeterli zamanı bulamayanlar artık uzaktan eğitim sertifika programlarını tercih etmektedirler. 

Uzaktan Eğitim Sertifika Programı Nedir?

Uzaktan eğitim programları teknolojinin bizlere sunmuş olduğu en büyük avantajlar arasında yer almaktadır. Bulunduğunuz noktadan ayrılmadan ve istediğiniz saatte, internet üzerinden online eğitim alabilme şansına sahipsiniz.

Hazırlanan programlara göre organize edilmekte olan Enstitü uzaktan eğitimler, özellikle çalışan ve kurslar için yeterli zamanı olmayanlara önemli bir alternatif sunmaktadır. 30'un üzerinde online eğitimin yer aldığı bu platform, interaktif bir öğrenme biçimi ile sizlere hizmet sunmaktadır. İnternet üzerinden online olarak gerçekleştirilen sınavlar sonrasında ücretsiz olarak sertifika kodu alabilmektesiniz.

Oldukça geniş bir yelpazede eğitim fırsatı sunan uzaktan sertifika programlarından dileyen herkes sorunsuzca faydalanabilmektedir. Eğitimi tamamladıktan sonra aldığınız sertifika ile kariyer hedeflerinizde önemli bir sıçrayış yakalayabilirsiniz. 

Uzaktan Eğitim Sertifika Programlarının Sağladığı Avantajlar

İşsizliğin önemli bir sorun haline geldiği günümüzde, rakiplerinize fark atmanız için belirli kriterleri ve şartları taşıyor olmanız gerekmektedir. Bu nedenle son yıllarda uzaktan eğitim sertifika programları çok fazla talep görmeye başlamıştır. 

Katılmış olduğunuz herhangi bir eğitimin sonrasında elde ettiğiniz sertifika, iş hayatında sizleri önemli yerlere taşıyabilmektedir. Almış olduğunuz sertifika işe alım esnasında yapılan değerlendirme içerisinde önemli bir değerlendirme ölçütü olarak görülmektedir. 

Zaman ve mekan sınırlamasını ortadan kaldıran uzaktan eğitim sertifika programları sizlere fiziki anlamda bir katılım zorunluluğu yaşatmamaktadır. Uzaktan eğitim programları ile doğrudan iş hayatınızda işinize yarayacak bilgileri edinme şansına sahipsiniz. Önemli derecede maliyet avantajı da sağlayan uzaktan eğitim sertifika programları, belli bir alanda uzaklaşmak adına kendinize yapacağınız en önemli yatırımlardan biri olmaktadır. Herhangi bir ücretin talep edilmediği uzaktan eğitim programları da mevcuttur. 

Uzaktan Eğitim Sertifika Programının Önemi

Uzaktan eğitim sertifika programları ile birlikte artık bilgiye erişim çok daha kolay bir hal almıştır. Online olarak dilediğiniz bir programda eğitim almanızı sağlayan uzaktan eğitim programı, kendinizi geliştirerek rakiplerinize karşı avantaj elde etmenizi sağlamaktadır. 

Uzaktan eğitim programlarına katılmak için gerekli olan tüm işlemler yine online olarak yürütülmektedir. En esnek programlar ile yararlanabilme imkanı sunan uzaktan eğitim programları, her yaş ve eğitim düzeyine hitap edebilmektedir.

Uzaktan Enstitü online sertifika programlarına kendinize en uygun içerikteki eğitimi seçerek hemen başlayabilirsiniz.


 
Eylül Yılmaz
by Eylül Yılmaz - Friday, 20 August 2021, 11:08 PM
Anyone in the world

Gelişen teknoloji ve artan nüfus sonrası eğitimi her kesime ulaştırmak daha da kolay hale geldi. Talep arttıkça ihtiyaçların şekillenmesi sonucu eğitim teknoloji ile buluştu. Artık insanlar istedikleri zaman bir tuşa basarak birbirinden farklı eğitimlere zaman ayırabilir. Bu eğitimler sonrası sertifikalar alarak statüsünü arttırabilir. Enstitü online ücretsiz eğitim hemen hemen her kesimden insana hitap eden eğitimler vermektedir. ENSTİTÜ seviyesinde alınan bu eğitimler uzman kadro destekli verilmektedir. 

Sertifika Programları Neden Önemlidir?
            
İnternet ile uzaktan eğitim almak fırsatları adeta eşit hale getirmiştir. Sınıfların, okulların ve o yüksek binalı eğitim mekanlarının yerini artık ev gibi daha sakin ve huzurlu ortamlar almıştır. İnternet sahibi olan herkes bu enstitü online ücretsiz eğitim ile aldığı sertifikaları başvurduğu iş merkezlerinde kullanabilir. Öğrenmek ve öğretmen her zaman önemli ve ciddi bir iştir.

Bunun önemini anlayan gelişmiş ülkeler sertifika programlarını daimi bir hale getirmiş ve zorunlu kılmıştır. Öyle ki her kurumsal şirket düzenli periyotlarla çalışanlarına sertifika vermeye başlamış ve bunu uzaktan eğitimlerle ENSTİTÜ düzeyine ulaştırmıştır. Online eğitim gün geçtikçe önem kazanmakta ve bu alada eğitimcilerin yetişmesi sağlanmaktadır. Sertifikaların artması sadece bir  belge kazanmak olarak görülemez. Her enstitü online ücretsiz eğitim alan kişi için yeni edinimler kazandırmak hedeflenmiştir. 

Online Ücretsiz Eğitimler Arasında Neler Bulunur?

Başta dil geliştirmek isteyenler için dil eğitimlerinden bahsedebiliriz.  Bu eğitimler online olarak verilirken diğer eğitimlerde olduğu gibi ders tekrarlarına katılmayı kabul eder. Canlı derslerde öğretici ile birebir iletişim kurmak mümkündür.

Halkla ilişkiler, insan kaynakları, yazılım ve bileşim eğitimleri içerikte yer almaktadır. Bunlar için mesleki eğitim demek mümkündür. Kişinin kariyerinde önemli etkiye sahip olur. İş sahibi olunsa da iş sürdüğü sürece kişi kendini geliştirmeli ve daima mesleği için hazır hissetmelidir. Gelişmeleri takip etmeli, yeniliklerden haberdar olmalı ve teknik anlamda kendini geliştirmelidir. ENSTİTÜ bünyesinde sürdürülen eğitimler oldukça etkili ve alanında uzman kadro ile sunulmaktadır.

Kariyer eğitimi olarak düşünülürse rakip sayısı arttıkça kariyere ulaşma durumu uzaklaşmaktadır. Bu  açıdan kariyer eğitimleri oldukça önemlidir. Kimsenin önemsemediği alanda kişinin kendini geliştirmesi ortamda fark yaratacaktır. Bu da kısa bir sürede fark edilmeyi sağlar ki günümüz koşulları kendini belli etmeyi zorunlu kılmıştır.

Uzmanlaşmak üzerine eğitimler de ENSTİTÜ üzerinde enstitü online ücretsiz eğitim olarak verilmektedir. Uzmanlık eğitimleri sayesinde kişi alanında uzman statüsü kazanır ve kariyerini ileriye dönük anlamda geliştirmiş sayılır. 
 
Eylül Yılmaz
by Eylül Yılmaz - Friday, 20 August 2021, 11:07 PM
Anyone in the world

Kendini geliştirmek isteyenlerin eğitimlerini sertifika programları ile desteklemesi artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Özellikle kariyerinde ilerlemeyi planlayanların farklı alanlarda eğitim görmeleri gereklidir. Bir çok konuda kendini geliştirmek isteyen ve kariyerinde basamak atlamak isteyenlerin katılabileceği programlar bulunmaktadır. Enstitüler aracılığı ile düzenlenen programlara katılarak sertifika sahibi olunabilmektedir.

Online Eğitim

Eğitimde fırsat eşitliği sağlamak ilkesiyle hareket edilmektedir. Eğitimin önündeki zaman, ulaşım, maddi olanaklar gibi engelleri kaldırmaktadır. Bu sayede bulunduğu ilde istediği konuda kurslar bulamayanlarda eğitimlere katılım sağlayabilmektedir. Hiç bir ek bütçe ayırmaya gerek duyulmaz. Eğitimler için önünüzdeki bütün engeller online sertifika programları ile kaldırılmaktadır. 

Farklı alanlarda eğitim sunan iienstitü sayesinde ücretsiz programlardan faydalanılabilir. Birçok avantaj sunan online eğitimler sayesinde her alanda sertifika sahibi olunabilmektedir. Eğitimin online olması aynı zamanda farklı avantajlar da sunmaktadır. Öncelikle internet üzerinden dersler kurs süresi içinde istenilen zamanda alınabilmektedir. Bu da çalışan katılımcılar açısından büyük bir avantaj olmaktadır. İnternetin olduğu her alanda kursa katılım sağlanabilmektedir. Dijital platformdan alınacak eğitim için zaman ve bütçe ayırmak gibi problemler oluşmaz. Bu da Enstitü online ücretsiz eğitim tarafından sunulan bir avantajdır.

Hangi Eğitimler Alınabilir?

Enstitü sayesinde farklı alanlarda bir çok eğitim sunulmaktadır. Yabancı dil,halkla ilişkiler gibi bir çok konuda eğitim ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu sertifikaları iş başvurularında öz geçmişe ekleyerek işverenin dikkatini çekmek mümkündür. Ayrıca Kariyer yönetimi, insan kaynakları gibi eğitimler ile de kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmak için kullanılmalıdır. 

Kariyerli alakalı olduğu kadar kişisel gelişim üzerine de Enstitü online ücretsiz eğitim  sunulmaktadır. Stres yönetimi, hızlı okuma teknikleri gibi alanlardaki kişisel gelişim kurslarına ücret ödemeden katılımcı olunmaktadır. Aynı zamanda satranç, fotoğrafçılık gibi hobi alanlarında da ücretsiz eğitimler sunulmaktadır. 

Sertifika Alınabilir mi?

Online olarak sunulan ücretsiz kursların bitiminde başarı tespiti için sınavlar düzenlenmektedir. Yapılacak sınav da internet üzerinden uygulanan ücretsizdir. Sınavda başarılı olanlara Enstitü tarafından sertifika verilmektedir. Dijital olarak verilen sertifika için de bedel talep edilmemektedir. Süreci başarıyla tamamlayanlar doğrulanabilir sertifikaları online olarak gönderilmektedir. 

Kursun kayıt aşamasından sertifika aşamasına kadar Enstitü online ücretsiz eğitim vermektedir. Alanında deneyimli eğitmenler tarafından uygulanan kurslar sonunda birçok sertifikaya ücret ödemeden sahip olma şansı tanınmaktadır. 

Dijital eğitim bir fırsat olarak görülmeli ve kişiler ihtiyaçları dahilindeki eğitimleri tamamlamalıdır. Bu sayede hem kariyerde hem kişisel gelişimde hızlı bir şekilde ilerleme sağlanabilmektedir. Eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanması amacıyla gelişen online eğitimler farklı konular, uzman eğitmenlerle sunulmaktadır.  
Anyone in the world

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte kişiler kendilerini yalnızca tek bir alanda değil başka alanlarda da ilerlemeye devam ediyor. Bireysel gelişime yardımcı olmak ve daha nitelikli bir kariyere sahip olmak için birbirinden değişik sertifika programları son yılların en çok tercih edilenleri arasında. İnternet döneminde eğitime çok fazla fırsat açan bir icat. Eğitim camiası teknoloji ile birlikte derslikleri ve binalardan uzak dijital dünyaya açıldı. Kendini devamlı geliştirmek isteyen herkesin katılmasıyla Enstitü ücretsiz sertifika programları hazırlamaktayız.

İş yaşamında bir adım öne çıkmak için eğitim devamlı yaşamınızda olmalı. Akademi hayatı bitti artık meslek sahibiyim diye düşünerek sektörümüzde ki ilerlemeleri takip etmezsek çok geçmeden var olan konumunuzu koruyamaz hatta bir ihtimal işimizi bile kaybedebilirsiniz. İçinde bulunduğumuz iş hayatı yalnızca en iyilerin başarılı olabildiği bir düzen biçiminde çalışmakta. Bu düzen ortamında ayakta kalmak içinde çok çaba sarf etmek gerekiyor. Bunun için araştırmalı, yeni çıkan uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmalı, diksiyonumuzu geliştirmeli, farklı diller öğrenmeli gibi mevzularda bilgili olmalıyız.

Tüm bunları mesai saatleri içinde yapmak mümkün değildir. Bunun için mesai saatleri dışında bu konulara yoğunlaşmalı, kişisel gelişim veya sektörümüzde ki diğer yenilikleri takip etmek için zaman ayırmalıyız. Peki bunu nereden başlamak gerek? Eğer ne yapacağınıza karar veremiyorsanız Enstitü ücretsiz sertifika programları ilk adımı atmak en uygun karar olacaktır. Çünkü dönemimiz şartlarında bir kursa giderek eğitim almak, sizlere hem zaman kaybı hem de maliyetli bir faaliyet olarak gelmektedir.
 
Enstitü ücretsiz sertifika programları
 
Online eğitim sayesinde çevrimiçi bir üniversite de denilebilir. Almak istediğiniz dersleri kendiniz seçebileceğiniz bir üniversite. Dilediğiniz mevzuda eğitim almak ve kariyer yapmak sizin elinizde. Enstitü ücretsiz sertifika programları sayesinde derslere katılarak, bilgi ve becerilerinizi geliştirerek, yeni çıkan eğitimlerden faydalanmak ve istediğiniz konular sayesinde başkalarından farklı bir duruma getirmek, kendiniz için yapacağınız en güzel şey olur. Herkesin kendini geliştirme çabası içinde olduğu hayatta ne yazık ki iyi olanlar seçilmekte ve ayakta kalmakta.

Öğrenci, mezunlar veya kendini geliştirmek isteyenlerin ilgi odağı haline gelen Enstitü ücretsiz sertifika programları kariyer basamak metotlarının en ideal örneği. Başarınıza ve kabiliyetinize inanarak seçeceğiniz bir mevzu ile ücretsiz online eğitimlere başlamak sizi ön sıralara taşır.

Alanında uzmanlaşmak isteyenlerin alacağı sertifika programları, uzmanlaşmayı amaçlayanlar için son derece ideal bir uygulamadır. Bu uygulamalar tümden mesleki bakımdan bilirkişi olduran bir içeriğe sahiptir. Hayalinizdeki alanda kendinizi daha ileriye götürmek ve mesleğinizi tamamıyla yerine getirmek için bu olanaklar tam size göre.
 
Anyone in the world

Sertifika, bireylerin bilgi gerektiren konular hakkında aldığı eğitim kalitesini gösteren bir belgedir. Aldığınız eğitimleri belgelendirmek açısından önemlidir. Bilişim teknolojilerindeki yatırımlar ile firmalar bu yatırımlarını deneyim, sertifika sahibi profesyonellere emanet etme isteği çoğalmaktadır. İnternet, son yıllarda eğitimdeki imkan eşitsizliğini yok etmek için fazlasıyla, ideal bir araçtır. Üniversiteler de dahil olmak üzere artık binlerce eğitim kurumu, online eğitim yöntemlerini uygulamaya başladı.
 
Yüksek lisans ve doktora düzeyinde online eğitimlere başlayan kurumlar bulunmaktadır. Bireylerin iyi bir kariyer sahibi olması için bilgi, yetenek ve tecrübelerini belgelemesi gerekmektedir. İş başvurularınızda rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi ve o sektörlerde bulunmanızı sağlayacak olan sertifikalar, dünyaya açılmanızı da sağlar.

Sertifikasyon bilişim sektörü açısından bakıldığında uzmanlığınızın bir ispatı demektir. Enstitü ücretsiz sertifika programları ileride kişi, kurum ve toplumların belirleyici etkenin bilgi olduğunun farkındadır. İş dünyası ile akademik hayat arasında bir köprü kurmayı hedeflemekteyiz. Ve bu köprü aracılığıyla uygulanması mümkün bilgi sağlayan, davranış farklılığı oluşturan eğitimler sağlamak ve kişi, kurumların çağdaş eğitim yöntemleri bağlamında eğitim sunmaktadır.
 
Enstitü Ücretsiz Sertifika Programları
 
Sertifika programları gerçek yaşamda uygulanabilir bilgilere sahip olması, kısa sürmesi, kabul şartlarının esnek olması ve öğrenimin ekonomik olması sebebiyle daha ilgi çekici hale gelerek daha fazla tercih edilmektedir. Sertifika programlarımız fazlasıyla geniş uygulama yelpazesine sahiptir. Aklınıza gelebilecek her alandan olan eğitim programlarından hangisini almak istediğinize karar vermeniz yeterlidir.

Enstitü ücretsiz sertifika programları, öğrencilerin, yeni mezunların farklı bakış açıları edinmesi, mesleki becerilerini ilerletmek ve belirli alanlarda profesyonelleşmesi için düzenlenmiş online eğitim ve normal eğitimler sunan sunmaktadır. Bilgi dünyasında uzaktan eğitim öğrenme çağının en parlak dönemini yaşıyor. Tahta ve tebeşir yönteminden bilgisayar ve akıllı telefon yöntemiyle öğrenme şeklinde değişen eğitim dünyası çok fazla olanak sağlamaktadır.
 
Nitelikli eğitim ve çok uygun fiyatlarımızı bugüne dek getirmiş olmanın inancı ve öğrencilerimizin mutluluğu, gelecekle ilgili amaçlarımızda gerçekçi bir yol çizmemize olanak sağlıyor. Sertifikasyon imtihanları, bahsedilen eğitim süreçlerinin amaç ölçülerine uygunluğunu kontrol etme, bilgiye gerçekten egemen profesyonellerle, bildiğini sananları birbirinden ayırmaktadır. Bilgilenmenin masraflı olduğu eğitim dünyasında Enstitü ücretsiz sertifika programları yöntemini devam ettirmeyi hedefliyoruz.

Uzaktan eğitim hedefli bir platformun evde veya istediğiniz bir yerde tek başına katılabileceğiniz sınavlar ile sizlere vereceğimiz sertifikalardır. Kontrollü sınav yerlerinde tek başınıza ve kamera sistemi ile kontrol edildiğiniz imtihanlar sonunda sahip olacağınız sertifikalar ile aynı kefeye konulmaz. Sertifikaların geçerliliği sertifikayı aldığınız kurumun saygınlığı ile orantılıdır. Enstitü sertifika programlarının temel hedefi enformatik alanında insanları eğitmektir.
 
 

 
Eylül Yılmaz
by Eylül Yılmaz - Friday, 20 August 2021, 11:07 PM
Anyone in the world

Eğitim sektörün de bulunan gelişmelerin hızlanmasıyla ortaya çıkan değişikliklere ayak uydurmak zorlaşmıştır. Yeni mezun olan bireylerin mezun olduğu bölümden sonra kafasında herhangi iş fikri oluşmamışsa yardımcı olunur. Farklı programlar ile sertifika toplayarak sektör de güçlü bir cv oluşturulur. Böylece bireyler iş başvuruların da bulunacağı zaman rakiplerinden bir adım önde olacaktır. Aynı zaman da alan dışı çalışmanın içinde olunacaksa eğer kişilerin portfolyo gelişimine katkı da bulunacaktır. 

Cv Güçlendirmek İçin Neler Yapılır?

Bu cv güçlendirme işlemine başlamadan önce mutlaka bir Enstitüden yardım alınmalı. Uzman kişilerden alınan eğitimlerden sonra ancak güçlü öz geçmiş sahibi olunur. Güçlü öz geçmiş oluşturmada yardımcı olan en başarılı adres ise İstanbul İşletme Enstitüsüdür. Burada bulunan enstitü sertifika programları sayesinde bir çok alan da birey kendini geliştirebilir. Bu süreç uzun zaman ayırmadan da tamamlanabilir. Online eğitimler sayesin de kolayca sertifika toplanabilir. İstanbul İşletme Enstitüsünün geliştirdiği eğitimlerle pek çok insan kolayca iş bulmak için adım attı.

Online Eğitim Almak İçin Ne Yapılmalıdır?

Öncelikle bu programlara katılmak için İstanbul İşletme Enstitüsünün sitesine de bulunan kayıt işleminin tamamlanması gerekir. İşlem tamamlandıktan sonra enstitü sertifika programları ile ücretli veya ücretsiz olarak eğitim alanı yaratılır. Ücretsiz enstitü sertifika programları eğitimlerinde işletme ve kişisel gelişim olmak üzere farklı programlar bulunur. Farklı programlara sahip olmak isteyen bireyler ise ücretli seçeneğinden faydalanabilir. Bu Enstitü bünyesinde eğitmen olma olanağı da sağlanmaktadır. Dersler canlı ve normal şekil de ulaşım kolaylığı sağlanmaktadır.

Enstitü Hakkında Öğrenilmesi Gerekenler

Kuruluş serüveni 2012 yılın da başlamıştır. Kuruluş yılından itibaren geçen süre boyunca binlerce eğitim verilmiştir. Kuruluşun asıl amacı ise eğitim ile kendini geliştirmek isteyen insanlara katkı da bulunmaktır.

Enstitü eğitimlerinin kolay ulaşılabilir olması ise yalnızca bundan kaynaklanmaktadır. Kolay ulaşım sağlanabilmesinin önemli olduğu diğer bir nokta ise ücretsiz olmasıdır. Ücretsiz eğitimler sayesin de kişiler kendilerini ve öz geçmişlerini kolaylıkla geliştirebiliyorlar. Planlı biçim de verilen çoğu eğitim ve sertifika kuruluşları yüksek ücret talep eder. Enstitü ise düşük ücretlere kaliteli eğitim sunar.

Eğitim Yerleri Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sertifika alınmaya karar verilmişse çok iyi araştırma yapılması gerekmektedir. Fiyat performans açısından iyi bir kurumdan eğitim alınmalıdır. Düşük fiyata kaliteli eğitimi yalnızca İstanbul İşletme Enstitüsü sağlamaktadır. Uzman ekip ve eğitmenlerle birlikte yalnızca kişilere değil kurumlara da eğitim verilir. Eğitimler ise gelişim aşamalarını doğrudan etkiler.
 
Anyone in the world

Ücret talep etmeden verilen online eğitimler, gün geçtikçe daha çok kişi tarafından talep görmektedir. Online eğitim programları sayesinde ilgi alanınıza ve eğitim durumunuza en uygun programa ücretsiz olarak dahil olabilirsiniz. Online eğitim denildiğinde akla ilk gelen adres olan İstanbul İşletme Enstitüsü, öğrencilerin mesleki becerilerini geliştirmesi, yeni bakış açıları kazanması ve belirli bir alanda uzmanlaşmaları amacıyla oluşturulmuş uzaktan ve örgün eğitim sunan bir kuruluştur. İstanbul İşletme Enstitüsü bünyesinde yüzlerce online eğitim programı bulunmaktadır.

Online Eğitimler Nelerdir?

Enstitü sertifika programları arasından en uygun olanı seçmek için bu eğitimler hakkında bilgi edinmek gerekir. En çok talep gören Enstitü sertifika programları şunlardır:
1- Kişisel Gelişim Eğitimleri: İstanbul İşletme Enstitüsü, bireylerin kendilerini sürekli olarak çeşitli alanlarda geliştirebilme imkanını elde etmeleri için bu alanda ücretsiz online eğitimler vermektedir. 

2- Satış ve Pazarlama Eğitimleri: Satış ve Pazarlama alanlarında öne çıkmak isteyen bireyler ücretsiz online eğitimlere katılabilirler.

3- İletişim Eğitimleri: Günümüzde hem günlük yaşamda hem de tüm çalışma alanlarında iletişimin önemi büyüktür. Her gün hepimiz birçok kişi ile birtakım iletişimler kuruyoruz. İstanbul İşletme Enstitüsü kurduğumuz bu iletişimlerde etkili olmanın yöntemlerini online eğitim programlarıyla ücretsiz olarak sunuyor.

4- İş Hayatı Eğitimleri: İş yerinde öne çıkmak isteyen çalışanlar kendilerini geliştirmek için her türlü eğitime ağırlık vermelidir. İstanbul İşletme Enstitüsü de burada ücretsiz online eğitimler sunmaktadır.

5- Finans - Muhasebe Eğitimleri: Finans ve muhasebe alanlarında öne çıkmak isteyen bireyler İstanbul İşletme Enstitüsü tarafından verilen ücretsiz online eğitimlere katılarak kendilerini geliştirebilirler.

6- Yabancı Dil Eğitimleri: Enstitü bünyesinden Dil eğitimi alarak, farklı bir dil öğrenilmesi mümkündür. Günümüzde en çok ilgi gören yabancı diller; İngilizce, Fransızca, Yunanca, Rusça, İspanyolca, İtalyanca, Çince ve Arapça'dır. Bu dilleri az bilen ya da hiç bilmeyen kişiler, İstanbul İşletme Enstitüsü sayesinde yabancı dil eğitimi alabilir. Web üzerinden alınan eğitimler ile  istediğiniz yerden eğitime katılabilirsiniz.

7- İşletme Eğitimleri: İşletme alanında öne çıkmak isteyen bireyler İstanbul İşletme Enstitüsü bünyesinde verilen ücretsiz online eğitimlere katılabilirler.

8- İnsan Kaynakları Eğitimleri: Kurumlar açısından insan kaynakları yönetimi çok önemlidir. İşveren ve çalışanlar arasındaki ilişkinin daha sağlıklı bir şekilde yürütülmesini sağlayan İnsan Kaynakları (İK) Personelleri, Enstitü bünyesinde alacakları bu eğitim ile esnek bir anlayış geliştirerek iş ilişkisinin boyutlarını keşfedebilirler.

9- Yazılım ve Bilişim Eğitimleri: Yazılım ve bilişim alanlarında öne çıkmak isteyen kişiler İstanbul İşletme Enstitüsü'nün sunduğu ücretsiz online eğitimlere katılarak birçok alanda kendilerini geliştirebilirler.

Sertifikalar Hakkında

İstanbul İşletme Enstitüsü programlarına katılan bireyler iki tür belge alabilmektedir. Bunlar; Belge kodu (dijital belge ) ve Başarı belgesi (resmi belge).
1- Sertifika Kodu (Ücretsiz): 
Online olarak sorgulanabilir bir belgedir. Başvuru yapılan kuruluş belge numarasını sorgulayarak doğru olup olmadığını kontrol edebilmektedir. 
2- Başarı Sertifikası ( 78₺ ):
Resmi Belgedir. Başarı sertifikası 350 gr kağıt üzerine basılır. Üzerinde sahteliği önleyici soğuk damga, toz kabartma, varak ve gofre gibi uygulamalar mevcuttur.
Online eğitimler ve Enstitü sertifika programları hakkında daha fazla bilgi almak için  www.iienstitu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.